født 10.april 2013
På sin egen gebursdag nedkom Enja med tre nydelige jenter. En hvit m/sort og to sorte m/hvitt. Mor og barn har det trygt og godt.
Kaspar bor hos Sol i Bergen sammen med tre andre TT gutter, deriblandt sin egen sønn. I tillegg til et fantastisk flott utseende har denne gutten en FLOTT personlighet, en kan faktisk ikke unngå å bli dyktig sjarmert av denne karen.
Et lite dytt i siden eller et nyp i rompa forteller at han vil ha oppmerksomhet, litt kos eller lek. Ingenting ved hans personlighet tilsier at denne karen er en veteran. Leken med et humoristisk glimt i øyet. Tusen takk Sol for at vi fikk låne den flotte gutten noen dager.
Disse jentene har fått kunstnernavn og D'Art blir i kennelen.
Valpene er genetisk fri for CCL og PLL og DNA testet fri for rcd4 PRA (alderdoms PRA). Mor og far er i etterkant testet fri for PRA3 og valpene er dermed genetisk fri for PRA3.
EN GLAD ØYESTEN FRA ISE